Neden Dentaltermin?

Sağlıklı iletişim, Sağlıklı Yüzler

Sağlık, hayatta sahip olduğumuz en önemli değer. Bu yüzden sağlığımız hakkında verdiğimiz kararlar oldukça kritik. Dentaltermin olarak 2004 yılından bu yana bize güvenen binlerce misafirimize en iyi sağlık hizmetlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Misafirlerimizle kurduğumuz sağlıklı iletişim sayesinde ihtiyaç ve isteklerini tam olarak anlıyor; kişiye özel tedavi planları oluşturuyoruz. Bütçenizi zorlamayacak dünya standartlarında bir tedaviyi, siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Biz Kimiz?

Sizlere, 2004 yılından bu yana büyük bir tutku ve heyecanla hizmet verdiğimiz kliniğimizde estetik diş hekimliği, implantoloji, ve tüm modern diş hekimliği alanlarında hizmet sunmaktayız.

Misafirlerimize en ileri tedavi yöntem ve teknolojilerini sunabilmek için seminer ve kongrelerde sunulan yenilikleri takip ediyor ve diş tedavisi alanında yaşanan gelişmeler ışığında klinik uygulamalarımızı her zaman güncel tutuyoruz.

Mesleğini severek yapan ve sizleri mutlu etmek için hazır bulunan bir ekibin parçası olarak sizlere “hoş geldiniz” diyorum.

Tedavi Garantisi

Sağlık konusunda hepimizin farklı istek ve ihtiyaçları var. Bu yüzden Dentaltermin olarak misafirlerimize standartlaştırılmış tedaviler yerine kişiye özel hazırlanmış tedavi planları sunmak bizim için çok önemli.

Dentaltermin olarak sunduğumuz tedavilerde Avrupa standartlarında ekipmanlar kullanan tecrübeli kadrolarla çalışıyoruz.

2004 yılından bu yana Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen binlerce misafirimize dünya standartlarında hizmet sunduğumuz anlaşmalı kliniğimiz İstanbul’un merkezinde yer alıyor. Modern tesisleri, uzman kadrosu ve yüksek standartlara sahip tıbbi ekipmanlarıyla misafirlerimizin beğenisini kazanan kliniğimiz; bir sağlık merkezi olmanın yanında, boş zamanlarınızı keyifle geçirebileceğiniz bir yaşam alanı olarak tasarlandı.

Kliniğimiz

İstanbul’un merkezi bir noktasında yer alan kliniğimiz siz değerli misafirlerimize dünya standartlarında hizmet veriyor. Alanlarında deneyimli sağlık personeli ve tedavi yolculuğunuz boyunca yanınızda olacak çalışanlarıyla İstanbul’daki kliniğimizde fark yaratan bir tedavi tecrübesi yaşayacaksınız.