Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

WhatsApp Başvuru

Güzel bir gülüş, birçoğumuzun hayalidir. Dentaltermin ekibi olarak bizler size rehber olmaya hazırız.

1.Adım: 0049 1578-450 57 49 WhatsApp numaramızı cep telefonunuza kaydedin.

2.Adım: Önden, sağ ve sol taraftan çekilmiş, dişlerinizin ve aynı zamanda dişetlerinizin normal gülme pozisyonunda gözüktüğü 3-5 adet kendi fotoğrafınızı çekin.

3.Adım: Bu fotoğrafları ve mesaj olarak da adınızı soyadınızı ve isteğinizi yazarak gönderiniz.

İşte hepsi bu kadar!

Not: Bu numara sadece whatsapp içindir. Telefonla aradığınızda yanıtlanmayan bir numaradır.

Fotoğraflarınız bize ulaştıktan sonra uzmanlarımız sizinle telefonla irtibata geçip size uygun tedavi ve maliyet planı hazırlayacaklar. Tüm planlar size e-mail veya posta yoluyla ulaştırılacaktır. Size hızlı bir şekilde gönderdiğimiz bu bilgiler için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.