Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Uzman Diş Hekimi Ekibimiz

Uzman Diş Hekimi Ekibimiz

Diş Polikliniğindeki tüm hekimler, konularında uzman ve gerekli donanıma sahiptirler. Kullandıkları cihazlar ve teknoloji yapılan tedavinin en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır.

İstanbul’daki bir üniversitede doçentlik görevini yürüten implant konusunda uzman çene cerrahı diş polikliniklerimizde 10.000’den fazla hastanın implant tedavilerini başarıyla yapmıştır. Ekibimiz deki diğer uzman diş hekimlerimiz de son derece başarılı tedaviler gerçekleştirmektedirler.

Tüm doktor ekibi kongreler, seminerler ve kurslarla bilgilerini sürekli yenilemektedirler.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.