Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Uçak Bileti Hediye Kampanyası

Uçak Bileti Hediye Kampanyası

31.12.2018 tarihine kadar kliniğimizde tedavisine başlayan hastalarımızın yararlanabileceği bir kampanyadır.

Uçak Bileti Hediye Kampanyası Koşulları:

1- 31.12.2018 tarihine kadar İstanbul'daki diş kliniğimizde tedavisine başlayacak hastalar bu kampanyadan faydalanabilirler.

2- Kampanyadan faydalanacak hastalarımız Ön Tedavi Planı toplam tutarı (tüm aşamalar dahil) karşılığı muaynede son kez belirlenen tedavi tutarları üzerinden aşağıdaki gibi yararlanılacaktır.
1000 ile 1999 arası tedavi için 100 Euro ya kadar
2000 ile 2999 arası tedavi için 150 Euro ya kadar
3000 ile 3999 arası tedavi için 200 Euro ya kadar
4000 ile 4999 arası tedavi için 250 Euro ya kadar
5000 üzeri 300 Euro ya kadar

3- Uçak bileti sadece 1 kişi için geçerlidir. Faturada 2 veya daha fazla yolcu için olan uçak biletleri maliyetleri toplamı yazıyorsa, sadece tedavisini yaptıracak hastanın bilet maliyeti hesaplanarak geri ödeme yapılır.

4- Uçak bileti veya araç benzin/mazot faturası ücreti 1.aşama tedavi bitim zamanına kadar elden geri ödenir.

5- Bu kampanyadaki indirimler nakit karşılığı olarak talep edilemez.

6- Karayolu ile yapılacak seyahatte alınacak benzin/mazot faturası kampanyaya dahildir, faturanın kopyasının klinik banko görevlisine verilmesi gereklidir.

7- Denizyolu ile yapılacak seyahatler bu kampanya kapsamı dışındadır.

8- Hastalarımız, kampanyadan faydalanabilmek için tedaviye başlamadan önce bu kampanyadan faydalanmak istediklerini gelmeden önce Dentaltermin ofisine telefonla veya klinikte banko görevlilerine veya hekimlere bildirmek zorundadırlar. Tedavinin ilk aşamasının son gününe kadar talep edilmemesi durumunda kampanyaya katılım yapılamamaktadır.

9- Bu kampanya başka kampanyalarla veya indirimlerle birleştirilemez.

10- Kampanya’ya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

11-Dentaltermin, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.