Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Süreç

Dentaltermin olarak; size uygun tedavi planını sizin için özel olarak hazırlıyor ve seyahat planınızı yapıyoruz...

*** Dentaltermin verdiği hizmetler için ek bir ücret almamaktadır.

1. Aşama : Başvuru

Bize ulaşarak istediğiniz işlemleri belirtin... Sizi arayalım...

Başvuru

Fotoğraflarınız bize ulaştıktan sonra uzmanlarımız sizinle telefonla irtibata geçip size uygun tedavi ve maliyet planı hazırlayacaklar. Tüm planlar size e-mail veya posta yoluyla ulaştırılacaktır. Size hızlı bir şekilde gönderdiğimiz bu bilgiler için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

2. Aşama : Planlama

Tedavi planlaması ve alternatif maliyetleri 48 saat içinde sunalım...

Planlama

Kalacak bir akrabanız yada eviniz yok mu? Konaklama ihtiyacınızı çözüyor, sizi İstanbul'da gezdirebiliyoruz. Size önerdiğimiz ve sizler için oluşturduğumuz web sitemizi hemen ziyaret edin, Ayrıcalıklardan ve Fırsatlardan yararlanın...

3. Aşama : Tedavi

Dentaltermin ile tedavilerinizin tümünü planlanan şekilde yapalım...

Tedavi

Diş tedavisi sırasında cok rahatsız mı? oluyorsunuz... O halde Genel Anestezi Doktorumuz tarafından uygulanan "Sedasyonla Tedavi" tam size göre. Eğer tedavinizi korktuğunuz için erteliyorsanız sedasyon konusunda tecrübeli doktorumuz ile siz uyurken tedavinizi yapalım.

4. Aşama : Kontrol

Yapılan işlemleri siz ayrılmadan bir kez daha kontrol edelim ve tedavinizin eksiksiz olduğundan emin olalım...

Kontrol

Kliniklerde yaptırdığınız tedavi sonrasında; ayrılırken garanti dökümanı verilir. İmplant tedavileri için ömür boyu, diğer tüm tedaviler 5 sene garanti (bu garanti, inley, empres lamina, metal destekli porselen, zirkonyum, hareketli protez tedavilerini kapsamaktadır.

5. Aşama : Rutin

Rutin kontrollerinizi ve ağız bakımınızı altı ayda bir mutlaka yaptırmalısınız...

Rutin

Dentaltermin Avrupa’da en çok tercih edelin diş kliniklerinde tedavi almanızı sağlamak için size yüksek kalitede organizasyon sunar. Dentaltermin, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara İstanbul’da diş tedavileri için yardımcı olmaktadır.

Kampanyalarımızı Takip Edin

Ayrıcalıklardan yararlanın...

Kampanyalarımız

Hastalarımız, kampanyalarımızdan faydalanabilmek için tedaviye başlamadan önce bu kampanyadan faydalanmak istediklerini Dentaltermin ofisine telefonla veya klinikte banko görevlilerine veya hekimlere bildirmek zorundadırlar.

Size uygun tedavi planını sizin için özel olarak hazırlıyoruz...

...ve elbette eğer isterseniz seyahat planınız ile birlikte…

 

Hedefe ulaşan en uygun planlama ve tedavi...

Eksik dişlerin tamamlanması veya harap olmuş dişlerin tedavisinde hiç bir zaman bugünkü gibi imkanlar olmadı. Bir çok hasta diş tedavisi öncesi tedirgindir ve net bir karar veremez. Bu nedenle danışmanlık hizmetimizin amacı, daha açık ve şeffaf bir bilgi akışı sağlamaktır.

Arzularınızı Gerçekleştiriyoruz

Bireysel talepleriniz bizim için odak noktasıdır. Zamanımızı size ayırır ve farklı tedavi alternatifleri hakkında bilgiler veririz. Hem bulunduğunuz yerde, hem de yurt dışında tedavi alternatifleri sunabiliriz.

Dentaltermin ile tüm gelişmeleri önceden bilecek ve size uygun mükemmel tedaviye emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

 

Her zaman yanınızdayız...

Kalacak bir akrabanız yada eviniz yok mu? Konaklama ihtiyacınızı çözüyor, sizi İstanbul'da gezdirebiliyoruz.

Size önerdiğimiz ve sizler için oluşturduğumuz web sitemizi hemen ziyaret edin, Ayrıcalıklardan ve Fırsatlardan yararlanın...

www.avantajlioteller.info

- Diş merkezimize yakın ve indirimli otel avantajları
- İstanbul Şehir Turu seçenekleri (VIP Mercedes Vito araçlar ile)
- Kız Kulesinde Kahvaltı
- İstanbul'da gezilecek yerler, önerdiğimiz yiyecekler, mekanlar, etkinkinlikler

Dentaltermin'in ayrıcalıkla dolu Tedavi ve Hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayın !

Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

 

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.