Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Posta Yoluyla Başvuru

Röntgeniniz elinizde ise Harika! eğer doktorunuz da ise hemen alın ve gönderin!

Boş bir kağıda adınızı, soyadınızı, alan kodu ile birlikte posta adresinizi ve telefon numaranızı yazın ve Panaromik Röntgen filminiz ile birlikte bize postalayın!

Röntgeniniz elimize ulaştığı zaman, hemen doktorlara iletilecek ve sizin için ön tedavi görüşmesini doktorla telefonda yapmanızı sağlayıp ardından hemen 24 saat içinde size Ön Tedavi Planınızı göndereceğiz.

Gizlilik Politikası : Yanlızca yasal zorunluluklar oluştuğunda veriler üçüncü kişi ile paylaşılır. 

Posta Adresimiz:

Dentaltermin 
Neuer Wall 63
1. und 2. Stock
20354 Hamburg / Germany

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.