Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Kliniğimiz Teknolojileri

Türkiye’ deki diş kliniğinin ve laboratuvarın donanımı

Diş kliniğimizde konusunda lider markaların ürünleri kullanılmaktadır. W&H, KaVo, Hilux, Cominox, RSV Rvg gibi cihazlar yüksek teknoloji cihazlarıdır.

İstanbul’daki klinikte kullanılan malzemeler sadece lider üreticiler tarafından, örn. Swiss Plus / Zimmer- Dental, 3I & 3M kulanılmaktadır.

Hastalarımıza en iyi sonucu elde etmek amacıyla Türkiye de alanında en iyilerinden biri olan diş laboratuvarı ile iş ortağı olarak çalışarak, belgeli ve kaliteli ürünler ile mükkemmel çözümler sunmaktadır.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.