Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Kişiye Özel Organizasyon

Danışmanlık hizmeti

Dentaltermin Avrupa’da en çok tavsiye edilen diş klinikleri ile 7/24 özel bir deneyim sunar.

Başvuran hastalarımızdan öncelikle 3-4 adet fotoğraf veya bir panoramik röntgeninizi (OPG) istiyoruz. Eğer böyle bir panoramik röntgen elinizde bulunmuyorsa, bir röntgen merkezinde bu röntgeni çektirebilir yada size röntgen merkezi bulmamız için bizi arayabilirsiniz, size hemen bir röntgen merkezi bulur randevu alırız.

Bize gönderdiğiniz fotoğraf veya panaromik röntgen (OPG)’yi alınca uzmanlar sizin Diş Tedavi Planınızı hazırlayacak ve tedavinizi size telefonda aktararak sorularınızı yanıtlayacak.

Onayınız ile birlikte varsa ihtiyacınız olabilecek otel ve uçak bileti gibi konularda yardımcı olacak ve randevunuzu ayarlayarak İstanbul’da bulunan her iki havalimanından da sizleri VIP araçlar ile özel karşılayacağız.

Bize 0049 (0) 40 301 87 482  Call Center telefon numarasından veya info@dentaltermin.com e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.