Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

İstanbul'da Diş Tedavisi ve Avantajları

İstanbul'da Diş Tedavisi

Dentaltermin, dünyanın 4 bir yanından diş tedavileri için başvuran hastalara, tedavilerini uygun fiyata kısa zamanlar içinde İstanbul’da sunan bir organizasyondur.

Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile konusunda uzman diş hekimleri ve yardımcı kadro ile, kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile sizi en iyi şekilde ağırlar.

Dentaltermin, Avrupa’da en çok tercih edelin diş kliniklerinde tedavi almanızı sağlamak için size yüksek kalitede organizasyon sunar.

Tıklayın ve yorumları okuyun;

http://www.die-endverbraucher.com/dental_practice/dentists_turkey/Z900026_dr_koekdemir_istanbul/1/0/

 

İstanbul'un Avantajları

*İstanbul’da yaptıracağınız tedaviniz; Avrupa da yaptıracağınız diş tedavinizden yaklaşık olarak %60 – %70 daha hesaplı olacaktır.

*Kliniğimize yakın OTEL avantajlarının yanı sıra, isteyen misafirlerimize Kişiye Özel VIP Araçlarda Şehir Turları, Kız Kulesinde kahvaltı sunuyoruz.

Siteyi ziyaret ederek Cazip Konaklama İmkanlarını ve Şehir Turları ve diğer hizmetleri görebilrisiniz. www.avantajlioteller.info

*İmplant tedavileri için il geldiğnizde 1 gün veya 1 hafta süre gereklidir bu süre içinde max. 2 defa kliniğimizde 1,5 saat (ortalama) vaktinizi ayırmanız yeterlidir. Porselen tedaviler için ise 4-5 defa 1.5 saat (ortalama) arasında kliniğimizde olmanız yeterlidir. Tedavinizin yanı sıra İstanbul’un keyfini çıkarabileceksiniz.

*Başka bir avantajınız ise; en ileri seviyedeki yüksek teknoloji cihazlar, uzman doktor ve organizasyon kadroları ile kaliteli hizmeti uygun fiyata alacaksınız.

*Kliniklerde kendinizi hangi dilde rahat hissediyorsanız konuşabilirsiniz. Almanca, İngilizce konuşan ve güvenebileceğiniz hekimler ve organizasyon ekibimiz ile sizi evinizdeki koltuğunuzda tedavi oluyor gibi hissettireceğiz.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.