Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Hem Tedavi Hem Tatil

İstanbul’da Sağlık Turizmi ile Yenilenin!

Türkiye; sağlık alanında son on yılda reform niteliğinde gerçekleştirdiği iyileştirme ve düzenlemeler sayesinde dünya sağlık turizmi pazarından hak ettiği payı almaya hazırdır. Coğrafi konumu itibarı ile Ortadoğu, Avrupa, Balkanlar ve Afrika’nın ortasında bulunan Türkiye, sahip olduğu iyi yetişmiş hekim ve sağlık çalışanı, ulaşım kolaylığı, 62 ülke ile vizesiz seyahat imkânı ve yüksek sağlık teknolojisi sayesinde sağlık turizminde öncü ülke olabilecek konumdadır. Özellikle tarihi ve kültürel bağlara sahip olduğumuz ülkeler açısından çok daha büyük avantajlara sahip konumdayız.

Dentaltermin, Avrupa’da en çok tercih edelin diş kliniklerinde tedavi almanızı sağlamak için size yüksek kalitede organizasyon sunar.

Dentaltermin, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara İstanbul’da diş tedavileri için yardımcı olmaktadır. Bu tedavileri özel diş kliniklerinde yüksek standartlarda ve uygun fiyatlara almanızı sağlar. İstanbul’daki kliniklerde tecrubeli ve uzman diş hekimlerimizden alacağınız diş tedavileri Almanya’daki diş hekimlerinden beklenen tedavi kalitesinden daha üstün kalitede sunulabilmektedir.

Tıklayın ve yorumları okuyun;

http://www.die-endverbraucher.com/dental_practice/dentists_turkey/Z900026_dr_koekdemir_istanbul/1/0/

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.