Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Hasta Memnuniyetleri

Dentaltermin Avrupa’da en çok tercih edelin diş kliniklerinde tedavi almanızı sağlamak için size yüksek kalitede organizasyon sunar.

Dentaltermin, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara İstanbul’da diş tedavileri için yardımcı olmaktadır. Bu tedavileri özel diş kliniklerinde yüksek standartlarda ve uygun fiyatlara almanızı sağlar. İstanbul’daki kliniklerde tecrubeli ve uzman diş hekimlerimizden alacağınız diş tedavileri Almanya’daki diş hekimlerinden beklenen tedavi kalitesinden daha üstün kalitede sunulabilmektedir.

Tıklayın ve yorumları okuyun;

http://www.die-endverbraucher.com/dental_practice/dentists_turkey/Z900026_dr_koekdemir_istanbul/1/0/

Alexander Klaws'da diş tedavisi için bizi tercih ederek Dentaltermin ailesine katıldı

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.