Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Fiyat Listesi

Tedavi ücretleri her hastaya göre farklılık gösterir. Ayrıca dişlerin durumuna, yapısına ve eğer varsa hastanın diğer sağlık durumlarına göre tedavi ve iyileşme süresi değişkenlik gösterir. Dişe uygulanacak işlem ve kullanılacak malzemelerde tedavi fiyatları ve tedavi süresinde önemli etkenlerdir.

Diş hekiminize danışmadan \ muayene olmadan fiyat bilgisi vermek uygun bir durum değildir.

Tedavi Fiyatları
,,

Detaylı Bilgi
Sizi hemen arayalım...


Kolay ve hızlı iletişim için WhatsApp bilgi hattımız hizmetinizde

Diş hekimliğinde pek çok tedavi seçeneği bulunur. Bu; hekiminizin aldığı eğitim, ilgi alanları ve alışkanlıkları ile ilgili olabildiği gibi, sizin istekleriniz doğrultusunda hekiminizi yönlendirmenize bağlı olarak da değişebilir. Mesela diş eksikliklerinde bir diş hekimi implant destekli protezleri tercih ederken, başka bir diş hekimi porselen köprüleri önerebilir. Örneğin bir ortodonti uzmanı lingual ortodontiyi tavsiye ederken, başka bir ortodontist klasik metal braketlerle yapılan tedavi şeklini önerebilir. Tedavi fiyatları da tercih edilen tedavinin türüne göre değişecektir; lingual ortodonti  veya implant destekli protez, diğer tedavilere göre biraz daha maliyetli olacaktır.

Avrupa ve Türkiye arasında bir karşılaştırma yapmak isterseniz Avrupa ile fiyat karşılaştırması yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Diş tedaviniz için fiyat listesi veya tedavi planı oluşturmak için muhakkak diş hekiminin profesyonel görüşünü almak çok önemlidir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolay ve hızlı iletişim için WhatsApp bilgi hattımız hizmetinizde

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.