Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Farkımız

Misyonumuz; Dünya vatandaşlarına hizmeti benimsemiş, tecrübe ve profesyonel personel gelişimi ile en iyi kaliteyi uygun fiyata sunmaktır.

Vizyonumuz; “Dentaltermin organizasyonu ile tedavi olmanın ayrıcalığı” gelecekte; sağlıklı gülen ve estetik gülüşlerle iş ve özel yaşamınıza değer katmak.

  • Diş klinikleri, Dentaltermin ofisi ile bağlantı halindedir. Tedavi organizasyonunu ofislerimiz, irtibat görevlilerimiz aracılığı ile sağlamakta ve tedavi sonrasında yine size yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır.

  • Hastalarımıza sigortalarına Almanca olarak ÖN TEDAVİ(Kosten Voranschlag) ve TEDAVİ SONRASI(Heil- und Kostenplan) planları hazırlayabiliyoruz.

  • Diş kliniğimiz tedavi bitiminde, Porselen tedavileri için 5 YIL, İmplant tedavileri için ömür boyu yazılı garanti belgesi verilmektedir.

  • İmplant tedavileri bitiminde hastalarımızın isteğine bağlı olarak, kullanılan implantın, marka, model ve diğer önemli bilgileri için DİŞ KİMLİĞİ (Zahnpass) verilebiliyor. Böylelikle hastalarımız istedikleri zaman kendi yaşadıkları yerdeki hekimlerden de tedavi alırken doktora bu belgeleri sunabiliyorlar.

  • Kliniklerde CE ve TSE  belge standartları olan ürünler kullanılmaktadır. Ölçüm cihazlarından, laboratuvar içerisinde işlem gören diş kaplamalarının implant materyaline kadar en yüksek standartlı ürünler ürünler ile sağlığa uygun ve estetik bir tedavi, garanti edilmektedir.

  • Diş klinikleri, kişiye özel hizmet anlayışıyla kendinizi evinizin koltuğunda tedavi oluyor hissini yaşatmaya odaklanmış güleryüzlü bir ekip olarak hizmet vermektedir.

  • Diş klinikleri, aynı zamanda gerekli görüldüğünde SEDASYON(Alacakaranlık uykusu) uygulaması ile endişeli misafirimize tecrübeli anestezi uzman doktor eşliğinde tedavi imkanı sunmaktadır.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.