Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Diş Tedavisi ve Seyehat Planlaması

Yurt Dışında Sağlık Hizmeti

Dentaltermin, İstanbul’daki özel diş kliniklerinde tedavilerinizi deneyimli diş hekimlerinin görüşleriyle planlayarak size sunar ve seyahat organizasyonunuzu yapar.

Konusunda uzman doktorlar, yurt dışında ki diş hekiminizden alacağınız tedavi hizmetini, kendi bulunduğunuz şehirde alıyormuşsunuz gibi size sunar. Tedavi öncesinde ve tedavi sırasında size her türlü bilgi desteğini verir ve sizin tedavi sırasında ve sonrasında rahat etmenizi sağlar.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.