Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Diş Tedavisi Yazılı Garanti

Diş Tedavisinde Yazılı Garanti

İstanbul’daki diş merkezimizde yaptıracağınız implant tedavileri için Ömür Boyu, metal destekli porselen, zirkonyum, hareketli protez, inley, empres lamina tedavileri için 5 sene garantiyi kapsamındadır.

Garantilerimiz profesyonel ofis ekiplerimiz tarafından, tedavi bitiminde merkezimizde ALMANCA olarak yazılı olarak verilmekte ve dosyalara işlenmektedir. Ömür boyu garanti diye bir söz yoktur, araştırırken dikkatli olmanızı öneririz.

Kliniğimizde kullanılan tüm ürünler ISO, CE ve TSE belgelidir.

 

* Garantinin geçerli olabilmesi için doktorların size önerdiği bakımları yapmanız ve kontrol zamanlarında istediğiniz herhangi bir diş hekiminde düzenli kontrolleri yaptırmanız gerekmektedir.

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.