Bilgi Başvurusu

Sizi Arayalım...

Change language
Call Center 0049 (0) 40 301 87 482

Butik Diş Merkezimiz

Butik Diş Merkezimiz

2004 yılında İstanbul’un merkezi Kadıköy’de açılan diş polikliniğimiz, İstanbul’daki her iki havalimanına da yaklaşık 30 dak. mesafede bulunmaktadır. Kliniğimiz İstanbul’un en nezih ve Avrupai bölgesi Asya yakası Kadıköy Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz; Diş tedavi ihtiyacınızı butik ve sıcak bir ortamda, uzman ve güler yüzlü doktor ve ekibimizle, yüksek teknoloji ile donatılmış merkezimizde ve sunacağımzı organizasyonla konuklarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Dentaltermin, Avrupa’da en çok tercih edelin diş kliniklerinde tedavi almanızı sağlamak için size yüksek kalitede organizasyon sunar.

Tıklayın ve yorumları okuyun;

http://www.die-endverbraucher.com/dental_practice/dentists_turkey/Z900026_dr_koekdemir_istanbul/1/0/

Nasıl güzel bir gülümsemeye sahip olursunuz?

Güzel ve içten bir gülümsemeye sahip olmak çevrenizi ve insanların sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Çünkü güzel bir gülüş olumlu iletişim kurmanın bir yöntemidir.

1 mm uzatın 10 yaş gençleşin!

Dentaltermin uzmanları: “Yüzde yaşı gösteren birçok farklı belirti vardır ama bunlar içerisinde en önemlilerinden biri dişlerdir. Ön iki dişi çeşitli estetik metotlarla 1 milimetre kadar görünür hale getirerek, o kişinin yüzündeki ifade 10-15 yaş gençleştirilebilir.”

Sadece yarım saat!

Çocuğunuzun sağlıklı, verimli ve başarılı bir ders yılı geçirebilmesi; sağlık kontrollerinin zamanında ve düzenli olarak yapılmasından geçiyor. Ağzında enfeksiyon, koku veya ağrı olmayan bir çocuk, şüphesiz ki derslerine de daha kolay konsantre olabilir.